KURUMSAL YAZILIM GELİŞTİRME

Kurumsal Yazılım Geliştirme hizmetleri, Overtech ekibinin teknik ve kurumsal tecrübelerini birleştirerek işiniz için gerekli olan özel çözümleri, işinize değer katmak anlayışı ile geliştirir.

Overtech, Kurumsal Uygulamalar ve Anahtar Teslim Projeler yapabildiği gibi Takım Tahsisi yaklaşımıyla da çalışabilmektedir.

DANIŞMANLIK

Overtech, kompleks ortamlarda IT Operasyonlarını iş öncelikleri ile hizalamak için, IT Stratejisi, Kurumsal Mimari, ITIL, COBIT, ITSM, SDLC, Çevik Metodolojiler, Scrum gibi çeşitli IT Danışmanlık Hizmetleri vermektedir. Overtech sizi teknolojide inovasyona fokuslayarak, rekabette bir adım öne geçmenize yardımcı olur.

İŞ SÜREÇLERİ YÖNETİMİ (BPM)

Overtech İş süreçleri Yönetimi konusunda sahip olduğu teknik ve iş bilgi birikimi ile karmaşık entegrasyonların çok olduğu kurumsal ortamlarda çevik çözümler sunmaktadır. Bu çözümler sayesinde hem doğal hayatın bir parçası haline gelen enegrasyonlar kolaylaşmakta ve çabuklaşmakta, hem de mevcut entegrasyonlar arasında çıkan problemler kolay izlenebilmekte ve tespit edilebilmektedir.

EĞİTİM

Overtech IT Yöneticileri ve IT profesyonellerine verdiği eğitimler ile spesifik ihtiyaçları adreslemektedir. Bu eğitimlerden bir kısmı; ITIL, COBIT, SDLC, ALM, Scrum, Microsoft TFS olarak sıralanabilir.